رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند گفت: از سوی هیات امناء امامزاده محمد(ع) نهاوند ۴۰۰ بسته میوه و ۳۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان چندین محله محروم توزیع شد.

حجت الاسلام فیض الله اسدپور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: از سوی هیات امناء امامزاده محمد(ع) شهرستان نهاوند ۴۰۰ بسته میوه و ۳۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان چندین محله محروم شهر توزیع شد.
وی با بیان اینکه ارزش هر بسته غذایی ۳۰۰ هزار تومان است که از سوی خیرین و هیات امناء تامین شده است گفت: علاوه بر توزیع بسته های غذایی ، ۲۰۰ بسته مواد شوینده و بهداشتی در اختیار خانواده های کم درآمد و بی بضاعت قرار گرفته است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند با اشاره به فرا رسیدن نیمه شعبان میلاد با سعادت امام زمان(عج) گفت: همزمان با میلاد خجسته منجی عالم بشریت از سوی هیات امناء امامزاده محمد پنج گوسفند قربانی می شود که گوشت آن بین نیازمندان محلات محروم توزیع خواهد شد.
وی در پایان از فعالیت گروه های جهادی با هماهنگی هیات امناء امام زاده محمد برای تولید ماسک خبر داد و گفت: تاکنون از سوی هیات امنا چندین امامزاده با محوریت امام زاده محمد ۱۰ هزار ماسک سه لایه تولید شده و در اختیار جامعه هدف قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *