سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف را  تبریک و تهنیت گفت.

 چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تبریک آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیمه شعبان که از راه می‌رسد چشمان انتظارزده مردمان را برق و سویی دگر می‌افتد و نسیم خوشبوی وصلش از هر کوچه و برزنی از این شهر که می‌گذرد ظلمت را می‌زداید و چراغانی و نورافشانی بر جای می‌گذارد. آری؛ به انتظار عیادت که دوست می‌آید/خوش است بر دل رنجور عشق بیماری…

فلسفه انتظار و امیدواری به آمدن آن منجی بزرگ هرگز در مذهب ما با انفعال و دست روی دست گذاشتن عجین نبوده است ظهور و بروز انقلاب اسلامی ایران این ادعا را تصدیق می کند که انتظار فعالانه منظور مذهب تشیع است نه خانه‌نشینی و تسلیم محض.

سازمان اوقاف و امور خیریه فرا رسیدن نیمه‌شعبان و میلاد قائم آل محمد؛ حضرت ولی‌عصر؛ امام مهدی عجل الله تعالي فرجه الشريف را به تمام منتظران ظهورش تبریک و تهنیت می‌گوید و امیدوار است در بحبوحه درگیری کشور با بیماری کرونا با اجرای برنامه نسیم انتظار در سراسر کشور و استغاثه و توسل به درگاه الهی که راس ساعت ۲۰ امشب بدون تجمع در بقاع متبرکه برگزار خواهد شد، نقش بسزایی در ترویج و تبلیغ فرهنگ مهدوی داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *